Звернення до Бога в інавгураційних промовах американських президентів

   У сучасному суспільстві значну роль відіграє політична комунікація. Ми розглядаємо політичний дискурс як опосередкований певною соціокультурною традицією спосіб комунікації. Одним з видів політичної комунікації як усної форми політичного дискурсу є інавгураційна промова. Інавгураційні промови є визначними не лише з соціокультурної та історичної точки зору, але й з лінгвістичної: вони є яскравим прикладом мови народу, адже насичені не лише великою кількістю зворотів та метафор, граматичних структур, але також, що нам особливо цікаво, зверненнями до Бога.

 Мета роботи – схарактеризувати вживання імені Бога в інавгураційних промовах американських президентів. Огляд стану проблеми, виконаний у межах проведеного дослі­дження, показав, що для досягнення мети необхідно сформулювати основні теоретичні положення, на яких базується концептуальний апарат курсової роботи; методом суцільного обстеження текстів інавгураційних промов виявити й систематизувати всі звертання до Бога, визначити їх місце серед інших утворень, встановити їх функціональну активність та стилістичне, змістове навантаження; встановити частотність уживання імені Бога у текстах інавгураційних промов американських президентів та на її хронологічну залежність. Детальніше

Науково-дослідницька робота Г. Еверт була відзначена дипломом III ступеня у II етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Супроводжуючі документи

One Response to Звернення до Бога в інавгураційних промовах американських президентів

  1. Юлія коментує:

    Яка незвична і цікава тема! Мені сподобалось!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *